טיפול בשפכים - מתקן חרוב

פינוי וטיפול בשפכים

פינוי שפכים היא משימה מורכבת מאוד, המוצעת כיום על ידי חברות המתמחות בתחום. הדבר נדרש לרוב לאור הצטברות של שפכים בביובים עירוניים, העשויים לפגוע בהתנהלותה התקינה של המערכת כולה (פגיעה שעשויה להיות מלווה בנזקים חמורים, המשפיעים ישירות על הסביבה כולה ועל הצרכנים). שפכים אלה, עלולים להגיע ממקורות שונים: הם מגיעים מבתים פרטיים, משדות סמוכים או מאזורי התעשייה הקרובים, ועם הזמן הם מצטברים. על כן, חשוב לפנות אותם במהרה ובמקצועיות עם כלים מתאימים לעבודה. ככל שהתשתיות ישנות יותר וככל שהן אינן מתוחזקות כהלכה, הסיכון לסביבה גדל והנזקים הנלווים חמורים הרבה יותר.

איך זה נעשה

התהליך עצמו נעשה תוך התייחסות לכמות השפכים שאותה יש לשאוב, לסוג השפכים (הרכב השפכים) וגם לאזור עצמו. הפינוי מצריך ידע וניסיון, כמו גם שימוש בציוד מתאים כדי לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר. חשובה לא פחות מכך היא התייחסות לכל האלמנט האקולוגי, והיא מצריכה מחשבה מעמיקה. פינוי שפכים יכול להיעשות באמצעות כלים וציוד מכל מיני סוגים, בהתאם לסוג השפכים. ביובית היא אחד הפתרונות הפופולריים כיום לצורך זה והיא מאפשרת את פינוי השפכים על ידי שאיבתם בצורה יעילה. השאיבה נעשית באופן מבוקר מאוד על מנת שלא לפגוע בסביבה ובכל המערכות הלוקחות בה חלק.

לאחר שאיבת השפכים באמצעות ביובית, הם מופנים למתקני טיהור מיוחדים, שם הם עוברים תהליך המאפשר שימוש חוזר בחלק מהחומרים שבהם. לעיתים נפטרים מהם ללא הצורך בתהליך המחזור על ידי הפנייתם למקום המיועד לכך. פינוי זה נעשה, כאמור, ישירות למתקני הטיהור על מנת שלא לגרום לנזק סביבתי חמור ולא לפגוע בסביבה.

חשוב לדעת

פינוי שפכים, כאמור, הוא משימה מורכבת מאוד. רק בעלי מקצוע המתמחים בכך והמחזיקים ברשותם את הציוד הנכון, כמו ביובית, מותאמת יוכלו לבצע את המשימה. חשוב מאוד לבדוק מי הם בעלי המקצוע המציעים את השירות, מהו ניסיונם והאם או עד כמה הם יכולים להתמודד עם העבודה הנדרשת. בין אם זה פינוי שפכי קווי ביוב, פינוי שפכי בורות שומן או כל סוג אחר, בדקו היטב את כישוריו של איש המקצוע ולאן יובלו השפכים. פנוי נכון לאתר חוקי יחסוך לא מעט זמן וכסף, אך בעיקר יעזור לשמור על הסביבה כולה.

חברת "נגב אקולוגיה" מפעילה בדרום מתקן ייחודי ב-טיפול בשפכים ולטיהורם.
המתקן מטפל ב: שפכים אורגניים שמקורם בתעשיות המזון, במלונאות ובהסעדה; בשפכים סניטריים,בשפכים מינרליים שמקורם בתחנות דלק, במוסכים ובמפעלים.
מתקן "חרוב" ערוך לתת מענה לכל סוגיות שפכי השומנים בדרום.
האתר פועל בפיקוחם של המשרד להגנת הסביבה ומשרד הבריאות.

זקוק לביובית? לחץ כאן למידע נוסף

לקבלת הצעת מחיר חייגו 2547*,
או השאירו פרטים: