פסולת אלקטרונית

פסולת אלקטרונית היא המומחיות שלנו

אם אתם מחפשים חברה שפסולת אלקטרונית עבורה היא מומחיות ומקצוענות גם יחד – אתם בדיוק במקום הנכון. "נגב אקולוגיה" מתמחה בפינוי פסולת אלקטרונית אל מטמנות מורשות בלבד, ופועלת ברישיון מטעם משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה. אנו שמים לנגד עינינו את השמירה על הטבע ומפנים את הפסולת רק לאתרים שבהם אנחנו בטוחים שיטפלו בה כראוי: יעבירו חלק למחזור וחלק להשמדה במינימום נזק לסביבה.

לקבלת מידע נוסף ולהזמנת שירות חייגו עכשיו 2547* ונשמח לעמוד לשירותכם.

קצת על פסולת אלקטרונית

פסולת אלקטרונית, על פי ההגדרה, היא כל מוצר או אמצעי אשר עד לסיום השימוש בו פעל על מתח חשמלי של עד 1,000 וולט בזרם חילופין או עד 1,500 וולט בזרם ישר. פסולת כזאת מכילה חומרים רעילים רבים, ולכן יש לנהוג בה בצורה זהירה המותאמת לסוגה.

החומרים שנמצאים בפסולת

פסולת אלקטרונית מכילה לא מעט חומרים רעילים, ביניהם עופרת, כספית, קדמיום, בדיל, סלניום ומעכבי בעירה. למרות זאת, היא מכילה גם יסודות נדירים אשר מחזורם יכול לחסוך למדינה לא מעט כסף, ולכן יש חשיבות מאוד גבוהה לטיפול נכון בפסולת מסוג זה. טיפול לא נכון, כגון השארת הפסולת כשהיא חשופה בשטח פתוח או שריפה שלה באתר קרוב מדיי למקומות עבודה או מגורים – עלול לגרום לנזק חמור לסביבה, לרבות בעלי חיים ולבני אדם.

מה אומר החוק?

על מנת להפחית את הסיכון הגדול שיש בטיפול לא נכון בפסולת, החוק בישראל מתייחס לעניין ומחייב כל בית עסק, יצרן, יבואן ורשות מקומית להתקשר עם נותן שירות מורשה, המתמחה בפינוי פסולת אלקטרונית ודואג לכך שהיא תטופל כראוי. כמו כן, כל בעל עסק שמוכר סוללות, למשל, חייב להציב בחנות עמדה להחזרת סוללות משומשות ללא התניה ברכישת הסוללות הגמורות אצלו.

משמעות הדבר היא, שבישראל מבינים את חשיבות הטיפול הנכון בפסולת אלקטרונית והחוק בהחלט פועל לטובת האזרחים. הבעיה נוצרת כאשר בעלי עסקים ורשויות מקומיות מתקשרים עם גוף שאינו מורשה לטפל בפסולת מסוג זה, מה שעלול לגרום לזיהום הסביבה ולנזקים חמורים לבעלי חיים ולבני האדם.

נגב אקולוגיה לשירותכם

"נגב אקולוגיה" פועלת בתחום של פינוי פסולת אלקטרונית מזה עשרות שנים, והינה חברה מורשה העובדת עם גופים רבים מכל רחבי הארץ.

אנחנו דואגים לפנות את הפסולת האלקטרונית לאתרים מורשים בלבד, ומחויבים ללקוחותינו לדאוג לכך שהיא תקבל טיפול ראוי, שממזער את הנזקים שהיא עלולה לגרום לסביבה עד למינימום האפשרי.

צוות עובדי החברה עבר את כל ההכשרות וההדרכות בנושא פינוי של פסולת אלקטרונית, והוא אמון על טיפול מיטבי בה, על כל המשתמע.

חברת נגב אקולוגיה דוגלת במתן עזרה ושיקום לאוכלוסיה חלשה ומעסיקה בעלי מוגבלות לצורך שיקום בחברה.

זכרו: פסולת אלקטרונית יכולה להוות סכנה חמורה לסביבה אם לא מטפלים בה נכון. כדי למזער סיכונים ולדאוג לסביבה – אתם צריכים חברה טובה.

לקבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי מצוות המומחים של החברה צרו עמנו קשר עוד היום  בטל' 2547* או דרך האתר ונשמח לעמוד לשירותכם.