שירותים נוספים

אנו ב "נגב אקולוגיה" מבצעים את שירותי הניקוי המורכבים ביותר, ואין חומרים שאנחנו לא יודעים להתעסק איתם. בין אם זה ניקוי קווים ומערכות ביוב ע"י שירותי ביובית, ניקוי רפתות כולל או ניקוי שוחות, אנו יודעים לבצע עבורכם את העבודה בדרך שתשאיר אתכם רגועים ומרוצים. במאמר שלפניכם נסביר על כל אחד משלושת שירותי ניקוי אלו. כל עוד יש לכלוך והצטברות של חומרים ברפתות וקווי ביוב, שירותי ניקוי מקצועיים הם מצרך מבוקש שאותו אנו שמחים לספק לכם במקצועיות גבוהה, ומתוך דאגה מקסימלית לטבע ולסביבה.

ניקוי קווים – שירותי ביובית ושירותי שאיבה

כשאומרים ניקוי קווים מתייחסים בדרך כלל לניקוי של קווי ביוב. הניקוי מתבצע באופן תקופתי בצורה מלאה וכוללת, במטרה להבטיח תקינות מלאה של מערכת הביוב שבה מתבצע הניקוי. כל אדם יודע שאחת לתקופה הביוב עומד בפני סכנה של הצפה וסתימה, כתוצאה מהצטברות שיערות, לכלוך שאינו מתכלה ושאר חומרים שמביאים לסתימת מערכות הביוב. אנו ב"נגב אקולוגיה" מבצעים עבודות ניקוי קווים בכל אזורי הארץ, ומספקים שירותי ניקוי ממוקדים לכל דרישה שירותי ביובית ושאיבה, ללקוחות פרטיים ומוסדיים, באופן קבוע ושגרתי ובמצבי חירום שבהם נדרשת עבודה מהירה יותר לשחרור של סתימות ביוב.

ניקוי רפתות

אחת לתקופה יש צורך לבצע ניקוי רפתות כולל ומקיף בכדי לשמור על התנאים הסניטריים של הפרות. בכל רפת רגילה מצטברים גללי הפרות על הרצפה שעליה הן שוהות, הלא היא רצפת הרפת. בתוך גללים אלו יכולים להצטבר חיידקים המתגוררים במושבות בתוך הגללים. איסוף הגללים מפחית את הריחות הרעים ומאפשר טיפול וריסון של החיידקים הגדלים בהם. ניקוי רפתות כולל גם החלפה של האינוורטר ושאר חלקים מכניים הקשורים לפעילות התקינה של הרפת. ניקוי רפתות דורש טיפול בכמויות גדולות של פסולת מן החי, חלקה לאחר הפינוי עובר מחזור והופך למעשה לקומפוסט טבעי מן החי, וחלק מן הפסולת מפונה לאתרי הפינוי המורשים לכך. בכל פתרון פינוי שתבחרו, אתם יכולים להיות בטוחים שאנו אנשי המקצוע המתאימים לביצוע העבודה. יש לנו את הציוד והכלים הנכונים לביצוע העבודה, וצברנו את כל הניסיון והידע הדרושים על מנת להבטיח ניקוי רפתות יעיל ותקין.

ניקוי שוחות

ניקוי שוחות הוא מונח מקצועי מתחום תחזוקת הביוב המתייחס לניקוי של שוחות ביוב. בדומה לניקוי קווים, מדובר בעבודת טיפול שוטפת הנעשית בביובים במטרה לנקות אותם מהצטברות של שומנים, רקב על סוגיו ושאריות של חומרים שעלולים לגרום לסתימתו של הביוב באופן מלא. ניקוי שוחות מקצועי מתבצע באמצעות ביובית שואבת, המותקנת על גבי משאית חזקה. הביובית מצוידת במיכל בו נאספים השפכים שנשאבים באמצעות המנוע והמשאבה המותקנים על הביובית. את השפכים אנו מפנים אל אתרי הפינוי המתאימים לכך, ומבטיחים לכם ביצוע מלא ומקיף של עבודה מקצועית ואיכותית.

אם אתם מחפשים את אנשי המקצוע המתאימים שיבצעו עבורכם שירותי ניקוי מקצועיים בנפחים גדולים וברמת מורכבות גבוהה, אתם בעמוד הנכון! "נגב אקולוגיה" הוא גוף שמוביל בבטיחות, במקצועיות, ובשמירה על הסביבה, כי ל "נגב אקולוגיה" פשוט אכפת. אנו עובדים עם אנשי המקצוע הבטיחותיים והמקצועיים ביותר, עם המיכון ברמה הגבוהה ביותר, ועם אתרים משלנו לפינוי פסולת. העבודה המתבצעת דרכנו מפוקחת על ידי המשרד לאיכות הסביבה, והפינוי של כל החומרים שאיתם אנו מתעסקים מתבצע אך ורק לאתרי הפסולת המיועדים לכך. לכל קריאה תקבלו מענה מיידי, בעלות הוגנת לכל כיס ובאיכות גבוהה ביותר של שירות.

צלצלו כבר עכשיו למספר הטלפון שלנו – 2547* או מלאו את פרטיכם בעמוד צור הקשר שלנו ותנו לנציגינו לחזור אליכם בהקדם האפשרי.