פתרונות לבונה ולקבלן

גיבשנו עבורכם את "הסל לבונה ולקבלן".

החברה מלווה את תהליך הבנייה והשיפוצים מתחילתו ועד סיומו:

          חתימה על הסכמי התקשרות לטופס 4

          שירותי הובלה

          הצבת המכולות

          פינוי מכולות

          מיחזור וטיפול בפסולת

          קבלת אישור להיתר בנייה וטופס 4

חברת "נגב אקולוגיה" מספקת לבונים ולמשפצים את הכל, בלי תיווכים – הכל במקום אחד!

 

חברת "נגב אקולוגיה" מספקת שירותי איסוף, פינוי וטיפול בפסולת גושית הכוללת פסולת בניין, פסולת עפר ופסולת יבשה.

 

החברה מספקת שירותי איסוף, פינוי וטיפול של הפסולת – באתרי החברה הפסולת עוברת תהליכי מיון, גריסה וניפוי בטכנולוגיות מתקדמות, ליצירת חומרי גלם ממוחזרים.

 

פינוי פסולת בניין נחוץ כדי לשמור על סביבה נקייה ונאותה. הפינוי נעשה אך ורק על ידי חברות המורשות לבצע זאת והוא הכרחי במצבים רבים. באתרי הבנייה מחויבים לפנות את הפסולת ולהימנע מצבירתה ורשויות מקומיות נדרשות לפנותה באופן תדיר כדי לשמור על איכות חיי התושבים. החברה מנהלת מאבק עיקש בספקים הפירטיים שמפנים את הפסולת לשטחים ציבוריים ומזהמים את הסביבה.

חברת "נגב אקולוגיה" פועלת תחת כל האישורים והתקנים הנדרשים על פי חוק.

 

חברת "נגב אקולוגיה" מתפעלת אתר למיחזור פסולת בניין בראשון לציון. האתר קולט פסולת בניין, פסולת יבשה וממחזר את התוצרים היבשים ברי המיחזור. האתר מספק שירותי הצבת מכולות ופינויים לאתר תוך קבלת כל האישורים הנדרשים.

 

בבעלות החברה אתר "דודאים" שבנגב למיחזור והטמנה . אתר דודאים קולט ומטפל בכל סוגי הפסולת. באתר מערך ניפוי ומיון העושה שימוש בטכנולוגיה מתקדמת למיון וטיפול בפסולת מעורבת, פסולת גושית, פסולת בניין ועודפי עפר.

 

כמו כן, החברה הקימה בשיתוף עם עיריית דימונה את אתר ד.נ.א הקולט ומטפל בפסולת מסוגים שונים המגיעים מאזור הדרום ובכל סוגי הפסולת הגושית.

 

למדריך לבונה ואישורי ההתקשרות לחץ כאן