איסוף, פינוי וטיפול בפסולת אלקטרונית

חברת "נגב אקולוגיה" מתמחה בפינוי פסולת אלקטרונית אל מטמנות מורשות בלבד, ופועלת ברישיון משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה. 

אנו רואים חשיבות עליונה בשמירה על הטבע ומפנים את הפסולת רק לאתרים שבהם אנחנו בטוחים שיטפלו בה כראוי: יעבירו את חלקו למיחזור ואת חלקו להשמדה, במינימום נזק לסביבה.

 

פסולת אלקטרונית מכילה לא מעט חומרים רעילים, ביניהם עופרת, כספית, קדמיום, בדיל, סלניום ומעכבי בעירה. למרות זאת, היא מכילה גם יסודות נדירים אשר מיחזורם יכול לחסוך למדינה לא מעט כסף, ולכן יש חשיבות מאוד גבוהה לטיפול נכון בפסולת מסוג זה. טיפול לא נכון, עלול לגרום לנזק חמור לסביבה, לרבות בעלי חיים ובני אדם, ולעיתים הוא אף כרוך בעבירה על החוק.

 

"נגב אקולוגיה" פועלת בתחום פינוי פסולת אלקטרונית מזה עשרות שנים, והינה חברה מורשית העובדת עם גופים רבים מכל רחבי הארץ. צוות עובדי החברה עבר את כל ההכשרות וההדרכות הנדרשות בנושא פינוי פסולת אלקטרונית, והוא אמון על טיפול מיטבי בה, על כל המשתמע מכך.

 

 

בבעלות החברה מפעל "תעשיות מיחזור" על שם ניקול קבסה ז"ל, למיון ולמיחזור פסולת שמקורה בתעשייה. במפעל ממיינים, מפרידים, כובשים וגורסים פסולת אריזות – קרטון, עץ, פלסטיק, ניילון, נייר, מתכת, מוצרי אלקטרניקה ועוד.