שירותי לוגיסטיקה

חברות מסחריות | עסקים | תעשייה | רשויות

הובלות ופינוי פסולת

חברת נגב אקולוגיה מהחברות המובילות בישראל לניהול ומיחזור של פסולת. אנחנו מטפלים בכ- 20% מנפח הפסולת המיוצרת בישראל. החברה מתמחה באיסוף, פינוי, הובלה, טיפול ומחזור פסולת תוך שימוש באמצעים מתקדמים ופתרונות אקולוגיים שעיקרם שמירה על איכות הסביבה.

החברה מספקת שירותי הובלה ופתרונות קצה לכל סוגי הפסולת ולכלל המגזרים בשוק. חבילת שירותים מקיפה ואינטגרטיבית המשלבת מערך לוגיסטי של מעל ל – 130 משאיות, ציוד כבד, מכולות וכלי אצירה מסוגים שונים המחוברים לעשרה אתרי קצה מורשים ומפוקחים כחוק אשר נמצאים בבעלות החברה.  החברה פועלת ברמה ארצית עם כמות וזמינות ציוד המאפשר לה לספק שירות יעיל ואיכותי בכל רחבי הארץ 24/7.

אצלנו תמצאו את כל הפתרונות והשירותים במקום אחד ללא הזדקקות לקבלני משנה, מעטפת שירותים עם יכולות תפעוליות ולוגיסטיות מוכחות.

תכנון הובלה מתבצע על ידי צוות מקצועי תוך אפיון, ייעוץ ובנייה של תכנית הובלות מדויקת עם תשומת לב לפרטים הקטנים, מקסום קיבולת, הובלות חוזרות תוך חסכון בעלויות והכל בליווי אישי, אמין ובטוח. איכות שירות גבוהה, שירות אמין ומהיר וודאות שהפסולת מועברת לטיפול באתרים מורשים כחוק המבטיחים את פינוי הפסולת בצורה נכונה ובטוחה.

אנחנו שמים את נושא הבטיחות כערך עליון ומקפידים על נוהלי הבטיחות ועבודה בהתאם לתקנים  בכל שלבי תהליך פינוי הפסולת, החל מהצבת כלי האצירה במקום מסודר ומאושר, שימוש במשאיות מורשות ובציוד מתקדם המבטיח את ביטחון העובדים והסביבה. אספקת כל האישורים והטפסים הנדרשים בכניסה לאתרים, דוחות שקילה ועוד.

מאז היווסדה בשנת ,2007 פועלת החברה במטרה להפחית משמעותית את נפח הפסולת המופנית להטמנה והגדלת כמות הפסולת המועברת למיחזור. החברה מוסמכת בתקנים: 18001ISO 9001,ISO 14001,ISO, ופעולת בשיתוף תאגידי מיחזור כגון: ת.מ.י.ר, מ.א.י ,התאחדות התעשיינים, איגוד הקבלנים, המשרד לאיכות הסביבה ועוד

בין שלל לקוחותינו תמצאו:

סוגי הפסולות בהם אנו מטפלים:

סוגי משאיות:

משאית דחס – משאיות לפינוי פסולת

המשאיות מצוידות בדחסים חזקים המאפשרים להן להעמיס כמות גדולה של פסולת במהירות תוך כדי דחיסת הפוסלת בצורה שחוסכת מקום ומגדילה את משקל הפסולת שניתן להעמיס.

משאיות רמסע

משאיות אלו משמשות לפינוי פסולת גדולה ומסורבלת. המשאיות מצוידות בכן אחרוי המאפשר להן להעמיס את הפסולת בקלות וביעילות ולהובילה לאתר שפיכה או בניין.

משאית זבל

משאיות אלו משמשות לפינוי פסולת רטובה, כגון פסולת מזון, פסולת תעשייתית ועוד. המשאיות מצוידות בציוד ייעודי המאפשר להן להעביר את הפסולת בצורה נקייה ובטוחה לאתרי מיחזור או הטמנה.

משאיות רכינה

משאיות בעלת ארגז עילי פתוח עם מנגנון הטיה. משמשות לפינוי פסולת בניין, בטון, עפר ועוד.

משאיות מנוף

משאית עם בסיס כבד וחזק, עליו מותקן מנוף או כננת. הזרוע (או המנוף) יכולה להרים משקל רב וללא הזדקקות לעבודה ידנית. משאיות אלו משמשות לפינוי פסולת כבדה או גדולה.

ביוביות 

משאית הנושאת מערכת שאיבה למי שופכין (ביוב). באמצעות הצינורות המחוברים לביובית ניתן לשאוב בואקום את המים, הפסולת והשומן או לחילופין לשחרר מים חמים בלחץ גבוה כדי לבצע שטיפת קווי ביוב. הביובית יעילה בעיקר לסתימות בצנרת אך גם לשטיפת קווי ניקוז, ניקוי צנרת ומרזבים, הפרדת דלקים ועוד.
משאיות

השירותים שלנו

צרו קשר עם נגב אקולוגיה עוד היום לקבלת הצעת מחיר משתלמת עבור שירותי פינוי פסולת.

FEEDBACK

Description

Accessibility Statement

array(0) { }