ביובית

ביובית לדעת דיירים רבים, היא כל מה שמפריד בין דיירי המבנה לבין סיוט מתמשך. זהו כלי רכב ייעודי המצויד במערכת שאיבה עוצמתית, מערכת הזרמת מים בלחץ גבוה ומיכל קיבול לנוזלים. בהחלט ניתן לומר כי מדובר בסופרטנקר, המשמש לפתרון בעיות חמורות במערכות ביוב, שלא ניתן היה לפתור באמצעים שמרניים יותר.

כיצד פועלת ביובית?

הביובית פועלת באמצעות שאיבת הנוזלים והמוצקים מהצנרת. לאחר פינוי כל החומרים שגרמו לסתימה ושהצטברו בגין הסתימה בצנרת, מזרימים מים בלחץ גבוה על מנת לשטוף את כל שאריות הסתימה, במטרה למנוע סתימה עתידית. באמצעות ביובית ניתן לפתוח סתימות עקשניות במיוחד וכן לספק פתרון הולם לבעיות ביוב וצנרת כרוניות שנמשכו זמן רב.

באילו מקרים יש להזמין שירותי ביובית?

להלן חלק מהמקרים שבהם יש להזמין ביובית:

  • שאיבת בורות שומן – בורות שומן הם בורות שאליהם מנקזים שומנים ושמנים בלבד, שעדיף שלא להזרים למערכת הביוב הסטנדרטית. בורות שומן ניתן למצוא למשל במסעדות, במפעלי תעשייה ועוד.
  • סתימות עקשניות – כפי שציינו, עבודת השאיבה לרוב מסתיימת בהזרמת מים בלחץ גבוה, אך לא אחת הזרמת המים נחוצה עוד לפני השאיבה, כשהיא משמשת לפתיחת הסתימה.
  • הצפות במבנים סגורים – ישנם סוגים מיוחדים של ביוביות המתאימים לביצוע עבודות שאיבה במבנים, בדגש על שאיבת מרתפים או חניונים פרטיים וציבוריים כאחד.
    שאיבת בורות ספיגה – בורות ספיגה הם בורות המשמשים לאגירת שפכים במטרה למנוע מהם לחלחל לקרקע. לצד בורות ספיגה תעשייתיים ישנם גם בורות ספיגה ביתיים רבים.
  • תחזוקה שוטפת – עיריות ששמות את הדגש על חשיבות התברואה דואגות לבצע שטיפות ביוב באופן קבוע בעזרת ביוביות ייעודיות כדי למנוע חסימות עתידיות.

חשוב להבין כי סתימות במערכת הביוב לא נעלמות מאליהן אלא להיפך – כל סתימה באשר היא רק נוטה להחמיר עם הזמן. אי לכך, בכל הקשור לטיפול בבעיות אלה, הפתגם הידוע “יפה שעה אחת קודם”, עובד שעות נוספות.

שירותי ביובית 24/7 – עסק למקצוענים בלבד

אם אתם זקוקים לשירותי ביובית או ייעוץ בטיפול בשפכים, אז כל דקה חשובה ומן הסתם אין לכם יותר מדי זמן לבזבז. אי לכך, זה הזמן להכיר את חברת “נגב אקולוגיה”, העוסקת בפיתוח ויישום פתרונות מתקדמים לשיפור ושימור איכות הסביבה. חברת “נגב אקולוגיה” ממחזרת ומטפלת במגוון רחב של סוגי פסולת, כאשר יעדה המרכזי של החברה הוא להביא להקטנת נפח הפסולת המופנית להטמנה על ידי הגדלת כמויות הפסולת המופנות למחזור.

בנוסף לשירותי הביובית שמספקת החברה, אנשי המקצוע המומחים של חברת נגב אקולוגיה מספקים עוד מגוון רחב של שירותים נוספים, כשבין היתר מדובר על ייצור ושיווק קומפוסט, מחזור פסולת בניין, איסוף וריסוק גזם, תפעול אתרי פסולת, איסוף והובלת פסולת ועוד.

FEEDBACK

Description

Accessibility Statement

array(0) { }