שאיבה

שירותי שאיבה נדרשים מעת לעת במקרים של טיפול שוטף, תחזוקה ועבודות תקופתיות. שירותי שאיבה יכולים להתבצע עבור מאצרות, עבור שפכים כאלה ואחרים, עבור שמנים המצטברים במערכות ניקוז של מוסכים ואף מיכלי איסוף ותעלות ניקוז ברפתות. בזכות ידע רב שנים, ציוד משוכלל ומתקדם, ואתרי איסוף ייעודיים, אנו בחברת “נגב אקולוגיה” מבצעים שירותי שאיבה מקצועיים באיכות שאין כמותה.

שירותי שאיבה

אנו בנגב אקולוגיה עושים הכל כדי לשמור על הסביבה בצורתה הבריאה ביותר. כאשר חומרים מסוימים המופרשים כתוצאה מייצור תעשייתי או מעבודה חקלאית בנפחים רחבים, אינם מתאימים לטבע עצמו ועלולים להזיק לו, יש צורך באחסון נפרד שלהם, בהפרדה ובחוצצים. כמובן שכל אלו זקוקים לניקוי יסודי אחת לתקופה, וגם שירותי שאיבה לא יזיקו, להוצאת כל הנוזלים והחומרים שהצטברו במיכלי האחסון וההפרדה. אנו מבצעים שירותי שאיבה איכותיים ביותר במקצועיות גבוהה. בין השירותים שלנו תמצאו שירותי שאיבת מאצרות, שאיבת רפתות ושאיבת מפרידי שומן. שירותי שאיבה מקצועיים מתבצעים אך ורק עם המיכון המתאים, ועם אנשי הצוות הנכונים לעבודה – שני מרכיבים שתוכלו למצוא אצלנו ללא כל בעיה.

שאיבת מאצרות

מאצרות הן מיכלי אחסון המיועדים לאחסון של נוזלים ומוצקים הדורשים טיפול ואחסון מיוחד. בדרך כלל, מדובר יהיה בשפכים וחומרים מסוכנים הדורשים אחסון במיכלים נפרדים. אחת לתקופה, במקרים של טיפול תקופתי, נידרש לבצע שאיבת מאצרות על מנת לטהר אותן ולפנות אותן לחומרים שיחליפו את מקומן. גם במקרים של סתימה, או בעיה במערכות השונות שבהן נעשה שימוש בצינורות המזרימים חומרים ממיקום אחד למשנהו, שאיבת מאצרות תהיה חיונית. אנו מבצעים שאיבות מסוג זה במיומנות רבה, ומכירים את רזי המקצוע הקטנים שהופכים את העבודה למעולה וליוצאת מן הכלל.

שאיבת מפרידי שומן

בכל מקום מקצועי העוסק במכונאות ישנה הצטברות נרחבת ביותר של שמנים אשר בחלקם יכולים להיות שמנים המזיקים לסביבה במקרה של מגע ישיר עם האדמה. התקנות מחייבות איסוף של השומן שמצטבר כתוצאה מעבודות מכונאות שונות במיכלים מסוימים, הנקראים מפרידי שומן. אנו מבצעים שאיבת מפרידי שומן באופן תקופתי ללקוחות מרוצים רבים, ומסלקים את הפסולת שאספנו לאתרים מפוקחים על ידי המשרד לאיכות הסביבה, אתרים מורשים שלא יסכנו אף אחד מהצדדים בסיבוכים מיותרים עם החוק. שאיבת מפרידי שומן המתבצעת על ידינו מתבצעת בצורה נקייה ובטיחותית, עם הציוד המתאים לכך ובצורה התואמת את החוק ואת התקנות המקצועיות של ביצועה.

שאיבת רפתות

רפת היא מערכת טכנולוגית מורכבת ביותר הכוללת טיפול בשפכים, הזרמה של מים ונוזלים לשתיה, איסוף של גללים וטיפול בחיות עצמן. אחת לתקופה מצטברים חומרים רעילים או מסוכנים לסביבה במיכלי איסוף או בתעלות ניקוז של הרפת. כדי להבטיח את פעילותה התקינה של הרפת יש צורך בביצוע של שאיבת רפתות תקופתית, שאיבה שתבטיח את תקינות המערכות השונות ברפת. הצטברות של שפכים בתעלות הניקוז של הרפת מסוכנת לתפעולה השוטף, ויכולה להוות מטרד של ממש עבור הסביבה שבה הרפת ממוקמת וסיכון תברואתי עבור הפרות עצמן. כל פרויקט של שאיבה הוא עניין בפני עצמו, עם תכנון מקדים, חשיבה עתידית, מפרט מדויק וצרכים שונים. לפני כל ביצוע פרויקט אנו מתכננים יחד איתכם את היקף השאיבה הדרושה, ומבצעים גם שירותי שאיבה תקופתיים וקבועים לפי הסכמים קבועים מראש. אנו מבצעים את כל סוגי השאיבות, שירותי שאיבה המבוצעים ב”נגב אקולוגיה”, מתבצעים בצורה נכונה ובטיחותית, שתבטיח לכם את השקט הנפשי הדרוש לכם.

FEEDBACK

Description

Accessibility Statement

array(0) { }