קבלנים ובונים פרטיים מחוייבים לפי חוק להתקשר עם אתר מוסדר לטיפול בפסולת הבניין. כאשר מזמינים מכולה ופינוי מספק אחד ואת הטיפול בפסולת מספק אחר, המחירים גבוהים. בנגב אקולוגיה מציעים לבונים ברחבי הארץ פתרון 360° מהאיסוף ועד המחזור של הפסולת לתשתיות באתרי החברה והמחיר – זול בהרבה.

חברת נגב אקולוגיה פועלת לטיפול ומיחזור של פסולת בניין בפריסה ארצית. החברה מפעילה אתרים ומפעלי מחזור של הפסולת בראשון לציון ובאתר דודאים בנגב ומטפלת מדי יום ביותר מ-3,000 טון פסולת בניין.

חלק מהקבלנים והבונים הפרטיים לא מתקשרים עם אתר מוסדר לטיפול בפסולת, בניגוד לחוק. כתוצאה יותר מ-2 מיליון טונות פסולת בניין מושלכות בשנה בשטחים פתוחים והורסות את הטבע של כולנו. בנוסף, אותם קבלנים חשופים לקנסות של אלפי שקלים והמשטרה הירוקה מחלקת מאות קנסות כאלו במבצעי אכיפה מדי שנה. לכן, חשוב להתקשר לאתר מוסדר, כזה שגם יש לו את הטכנולוגיות למחזר את פסולת הבניין. שימו לב שגם בחלק מהאתרים המוסדרים אין טכנולוגיה מתאימה ופסולת הבניין מוטמנת בשלמותה ומזהמת את הקרקע. לכן חשוב לבחור בקפידה לאן מפנים את הפסולת.   

שיפוץ עם נגב אקולוגיה
שירות מקצועי, פתרון סביבתי, מחיר משתלם

מתחילים לבנות – הנה מדריך קצר:

  • עיינו במדריך באתר נגב אקולוגיה. במדריך מוסברים כל השלבים מההתקשרות ועד לפינוי ולטיפול בפסולת.
  • לחצו על סמל הוואטסאפ ועברו לשוחח בצ׳אט עם נציג השירות, הנציג יוכל לתת לכם עוד מידע והצעת מחיר בהתאם לכתב הכמויות. 
  • רכשו את חבילת השירותים 360 של נגב אקולוגיה, שכוללת טיפול בכל צורכי הפסולת באתר הבנייה. בין היתר זוכים הלקוחות לליווי צמוד בגיבוש הסכם ההתקשרות והעברתו לרשויות, הצבה של מכולה באתר בהתאם לכתב הכמויות, שינוע מהיר של הפסולת לאתרי החברה ומיחזור שלה ועד לקבלת אישורי הטיפול.
  • יש באתר מבנה ישן שצריך להרוס? נגב אקולוגיה מפעילה מחלקה המתמחה בהריסות מבנים, באמצעות כלים ייעודיים מתקדמים להריסה. הצוות מגיע לשטח מבצע סקירה של האתר, הריסה ואחר כך גם פינוי ומיחזור של הפסולת באתר מוסדר.

באתרי נגב אקולוגיה, פסולת הבניין עוברת  תהליך של מיון להוצאת ברזל ועץ, הנשלחים למיחזור. יתר החומר נכנס למגרסה, שבאמצעות מגנט מוציאה מתכות נוספות, שכמובן ממוחזרות גם הן. לאחר ניפוי נוסף, מתקבל חומר גרוס איכותי המתאים למילוי כבישים ולתשתיות. טכנולוגיות חדשות שייכנסו בקרוב לאתרי החברה יאפשרו גם ייצור של חול שטוף, המשמש למפעלי בטון ושומשום, המשמש כחומר מצע לריצוף. נגב אקולוגיה ניצבת בראש החץ של החדשנות הטכנולוגית בתחום המיחזור בישראל ורואה חובה מוסרית לשמור על הטבע בארץ שלנו.

נגב אקולוגיה מצליחה לתת שירות איכותי ששומר על הסביבה בעלות אטרקטיבית בזכות ניסיון שצברה בשנים האחרונות בטיפול בפסולת בניין בערים גדולות. בחברה שמים דגש על מתן מענה אישי ללקוח ועל ניהול חכם של אתרי החברה. אנחנו מזמינים אתכם ליצור קשר כבר עכשיו ולשמוע על מגוון השירותים שאנו מציעים, ולהתחיל לטפל בפסולת באופן שמיטיב עם עמכם ועם הסביבה כאחד. 

התקשרו: 076-599-5877 

או השאירו פרטים ונחזור אליכם.

FEEDBACK

Description

Accessibility Statement

array(0) { }